1ust derya av

 

GÜNCEL HABERLER

SPOR HABERLERİ

Yıllardır inatla devamı için gayret ettiğimiz bir etkinliği daha geride bıraktık. Böyle etkinliklerin arka planı da normal olarak çok yorucu ve bazı anlarda bıktırıcı olabiliyor. Ancak bu derneğe olan gönül bağımız ne vazgeçmemize ne de yorulmamıza imkan vermiyor. Her zaman daha iyisi ve kusursuzu için gayret göstermek temel prensibimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Etkinlik esnasında hava şartlarından, planlama ve organizasyon eksikliğinden kaynaklı bazı aksaklıklar olmuştur. Bu tür aksaklıklar normaldir çünkü işin arkasında insanlar var. Mümkün olduğu kadar bu aksaklıklardan ders çıkartıp bir sonraki etkinliği daha kusursuz halde gerçekleştirmek amacımız olacaktır.

Etkinliğin planlanma sürecinde bize her türlü desteği veren sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Özellikle belirtmek gerekirse,

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, bütün etkinliklerimize verdiği destek tarafımızdan hiçbir zaman unutulmayacaktır. Bu destek, hem maddi hem de manevi olarak muhakkak karşılığını bulacaktır. Bu vesile ile Başkan Yardımcısı Ali Karagedik’e, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Uyar’a, Yurtiçi Satış Sorumlusu Ömer Sarı’ya, Dipçik Ustası İsmail Kara’ya; Konya’da kalkıp 14 saat yol yaparak bizimle oldukları ve etkinliğe renk kattıkları için çok teşekkür ederiz.

Elbette ki en değerli teşekkürü Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Naci Tanık’a iletmek gerekir. Çünkü bizimle olamasa da özellikle etkinliği planlama sürecinde bütün isteklerimizi seve seve kabul etmiş olması, derneğimize olan gönül bağını her defasında dile getirmesi, herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda, sıkıntının giderilmesi için çaba sarf etmesi ve etkinliklerimize en başından beri ana sponsorluk seviyesinde destek vermesi, en önemlisi de Türkiye’nin en kıymetli markalarından birini yönetiyor olması desteği ve teşekkürü sonuna kadar hak ediyor. Nice başarılara imza atması dileğiyle…

Bu etkinlikte aramıza yeni bir sponsor katıldı. Avcılık ve outdoor sektöründe yükselen bir yıldız Zigana Avcılık ve Outdoor. Onlarla beraber olmak oldukça zevkliydi. Umuyoruz ki hem bölgemizde hem de ülke genelinde zirveyi zorlayacaklardır. Zirve yürüyüşünde dernek olarak biz de her türlü desteği kendilerine vereceğiz, vermeye başladık bile.

https://ziganaav.com adresinden avcılık ve outdoor sektörünün önde gelen markalarını sattıklarını belirtmek gerekir. Ayrıca Huğlu tüfeklerini de buradan satın alabilirsiniz. Üyelerimize belli oranda indirim yaptıklarını da hatırlatarak bize verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz. Önümüzdeki sene yeniden beraber olmak dileğimizdir.

 

Bir diğer sponsorumuz Yazıcılar Av oldu. Yazıcılar Av, avcılık ve outdoor sektörünün en değerli markalarından bir tanesidir ve Trabzon merkezlidir. Özellikle Siber ön adlı markaları ve son dönemde piyasaya sürdüğü Momento adlı fişeklerle avcılara ve outdoor düşkünlerine hizmete devam etmektedir. https://www.siberav.com/  adresini inceleyebilirsiniz. Unutmadan yerel değerlerimizdendir. Adem Yazıcı’ya teşekkürlerimizle…

 

Aramıza katılan diğer bir yeni sponsorumuz Yummhaow Köpek Maması. Akçaabat’ın bir markasıdır. Bu yönüyle destek vererek markayı büyütmek önceliğimiz olmalıdır. Markanın diğer ürünlerini http://yummhaow.com/ adresinden inceleyebilirsiniz. 

 

Gecikmiş bir sponsorluk olarak Habiboğlu Akça Silah Bayii ile nihayet bu sene beraber olma şansı yakaladık. Umuyoruz ki bundan sonra daha sıkı işbirliği içinde olacağız. Desteği için çok teşekkür ederiz.

Bir diğer sponsorumuz Tatsam Süt Ürünleri oldu. Bu desteğin devam etmesi en çok istediğimiz durumdur. Değerli katkılarından dolayı minnetimizi ifade ederiz. Tekrar beraber olmak arzusu içindeyiz. 

 

Bilginler Av kısıtlı olsa da bu sene yine bizimle beraber oldu. Umudumuz bundan sonraki senelerde desteğini çeşitlendirerek etkinliklerimize değer katmasıdır. Teşekkür ederiz.

 

Kapılarını bize açan, her türlü desteği sağlayan ve orada olmaktan mutluluk duyduğumuz, LIVA Düzlük Otel Restoran ve Piknik Alanı’nın işletmecisine ve çalışanlarına gönülden teşekkür ederiz. Önceki senelere göre çevre düzenlemesi ve hizmet fark yaratır seviyede iyileşme gösterdi. Bol kazançlar dileriz…

 

 

Son olarak, bir akşam öncesinde misafirlerimizi ağırlayan ve bir an olsun oturmayan Haluk Kazancı ve Nuri Zevit’e çok teşekkür ederiz.

Sıcak içecek konusunda destek veren Osman Yalçın’a, güzel güzel çaylar demleyen ve  servis yapan Sezgin Fındık’a teşekkür ederiz.

Etkinlik öncesinde planlama ve organizasyon aşamasında, etkinlikte görev alan tüm değerli insanlara şükranlarımızı sunarız.

Etkinliğe katılan misafirlerimize, özellikle Şübe Müdürümüz Akif Umuzer’e ve Kenan Öztürk’e, üyelerimize ve halkımıza çok teşekkür ederiz.

En sonunda etkinlik bittiğinde ve herkes gittiğinde kalıp çevre temizliği yapan, çimenlerin içinden plak parçacıklarını tek tek toplayan başta Osman İskefiyeli, Orhan Bir, Haluk Kazancı, Nuri Zevit, Murat Topal, Onur Oğur, Aytaç Özcan, Özkan Kalaycı ve Celalaettin Bayraktar görünmez kahramanlarsınız. Sağ olun var olun…

Hava Durumu

Trabzon